ZHU i Danger: gwiazdy muzyki elektronicznej w tym roku na Colours

OGŁOSZENIA NOWYCH ARTYSTÓW 04.03.2023

Nominowany do nagrody Grammy za "Faded", amerykański producent, autor tekstów, wokalista i twórca mistrzowskich remiksów oraz francuski producent electro, muzyk, artysta i grafik w masce ze świecącymi oczami.

ZHU (USA)
Otrzymał nominacje do nagrody Grammy za przebój "Faded". Covid, rosnący rasizm, dyskryminacja Azjatów i zmiany klimatyczne ukształtowały koncepcję najnowszego albumu "Dreamland 2021", mającego na celu wywołanie myśli o funkcjonalnym świecie, w którym parkiet taneczny przywołuje galerię sztuki przedstawiającą nasze emocje. Kolaż elektronicznego mainstreamu Zhu i jego prowokacyjne innowacje muzyczne obejmują nastrojowy house, mroczne techno, melodie pop i wokal, które porywają do tańca.

  •  

Danger (Francja)

Producent, muzyk, artysta i grafik, który jedną nogą tkwi w młodości, a drugą w cyber-teraźniejszości. Mówi się, że jest pół-potworem z dzieciństwa, pół-tajemniczym mitologicznym stworzeniem w masce ze świecącymi oczami. Jego maska to anonimowa kryjówka, w której stworzył swój własny muzyczny wszechświat inspirowany światem gier i filmów sci-fi. Często jest nazywany klonem Daft Punk i Giorgio Morodera, ponieważ jego mieszanka synhwave, house, vaporwave i EDM idealnie wpisuje się w estetykę japońskich ścieżek dźwiękowych do anime i filmów.