Wykonawcy 2020

Martin Garrix

Holandia

Superbohater tanecznej sceny

Jeśli interesujesz się szkołą magii i czarodziejstwa dla DJ-ów, musisz wiedzieć o nim wszystko! W 2013 roku, w wieku 17 lat, wydał swój utwór "Animals", który podbił świat! Ten kawałek znają wszyscy, niezależnie od wieku i gustu muzycznego, a teledysk ma ponad miliard wyświetleń! Ten młody holenderski DJ i producent jest jednym z niewielu, którzy naprawdę decydują o przyszłości sceny tanecznej.

Miał zaledwie 8 lat, kiedy po raz pierwszy zobaczył DJ Tiësto w telewizji oglądając ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich. Wtedy poczuł niesamowitą, podnoszącą na duchu energię, którą wyzwala muzyka taneczna. Jego przeznaczenie wydawało się wtedy nieuniknione. Pierwsze utwory wydał w wytwórni Tiësta - Musical Freedom, a jego hit "Animals" przełamał wszystkie możliwe granice gatunku.

Garrix z dnia na dzień stał się DJ-em numer jeden. DJ Mag, w prestiżowym rankingu Top 100 DJ-ów, przyznał mu pierwsze miejsce trzy razy pod rząd! Martin nie spoczął jednak na laurach i nadal się rozwijał. Studiował produkcję muzyczną i nie zapominał o swoich korzeniach. W 2016 roku założył własną wytwórnię STMPD RCRDS (nazwaną na cześć sklepu z pieczątkami należącego do jego ojca) i poświęcił się odkrywaniu nowych talentów muzyki tanecznej. „Jest tak wiele utalentowanych młodych artystów. Chcę zapewnić im platformę do tworzenia, a sobie do swobodnego wydawania muzyki, dokładnie takiej, jaką chcę” - mówi Garrix, który zbudował swoje nowe studio nagrań w Amsterdamie i rozbudował kreatywne studio do produkcji (nie tylko) współczesnej elektroniki.

Kiedy w 2018 roku zamykał Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu powiedział: "Jako mały chłopiec, obserwowałem jak Tiësto otwiera Olimpiadę w Atenach. Marzyłem wtedy, że pewnego dnia będę na jego miejscu. To się spełniło i mogę mieć tylko nadzieję, że mój występ też kogoś tak mocno zainspiruje”.

NIE PRZEGAP
Martin Garrix na Colours!

450 PLN do 9000 szt.
515 PLN do 9000 szt.
Czterodniowe wyprzedane  
Kup bilet