Twenty One Pilots na Colours of Ostrava 2022!

OGŁOSZENIA NOWYCH ARTYSTÓW 19.05.2021

Z wielką radością potwierdzamy pierwszą gwiazdę, która zagra w Ostrawie w przyszłym roku - amerykański zespół Twenty One Pilots!

W przyszłym roku zespół z Ohio przywiezie do Ostrawy nie tylko swoje słynne porywające show, ale także nowy album "Scaled And Icy". Krążek ukaże się już za kilka dni (21 maja) i tego samego dnia odbędzie się specjalny koncert na żywo. Album został już zapowiedziany dwoma udanymi singlami, "Choker" i "Shy Away", które usłyszymy 23 maja podczas Billboard Music Awards.
 

"Dla nas Twenty One Pilots to pierwszy i ważny krok, aby spełnić obietnicę, którą złożyliśmy posiadaczom biletów podczas przenosin festiwalu w tym roku - zapewnić te same główne gwiazdy. A jako mały bonus, nasi uczestnicy dostaną nowy album, który właśnie wychodzi. Wkrótce pojawią się kolejni potwierdzeni artyści”- mówi dyrektor festiwalu Zlata Holušová.  

Amerykański zespół Twenty One Pilots to jedno z największych nazwisk współczesnej sceny world music. Miliardy odsłon na YouTube czy Spotify, największe sale koncertowe wyprzedawane w mgnieniu oka, nagrody Grammy, nominacje do Brit Awards, ale przede wszystkim niesamowite, urzekające występy.

Twenty One Pilots, pochodzą z Ohio. Grupę tworzą wokalista i multinstrumentalista Tyler Joseph oraz perkusista Josh Dun. Zespół nazwali na cześć tragicznej historii z dramatu Arthura Millera "Wszyscy moi synowie", kiedy dwudziestu jeden pilotów zginęło z ludzkiej winy. Twenty One Pilots przeplatają swoją muzykę electropopem, reggae, hip hopem, drum & bass, punkiem i hymnowymi balladami fortepianowymi z naturalną oryginalnością i bezkonkurencyjną szybkością.