The Killers wydali singiel "Caution"!

INNE 18.03.2020

Amerykański zespół indie-rockowy The Killers wydał singiel "Caution" promujący ich szósty album pt."Imploding The Mirage", który ukaże się 29 maja.

Singla możecie posłuchać tutaj:

To wynik sukcesu "Wonderful Wonderful", który zadebiutował na szczycie listy Billboard w 2017 roku. "Wonderful Wonderful" to najbardziej osobisty spośród pięciu krążków The Killers. Brandon Flowers śpiewa na nim o trudnym okresie swojego życia, kiedy jego żona przeżywała poważną depresję i myślała o samobójstwie. "Imploding The Mirage" to światło, które przychodzi po okresie ciemności i przezwyciężenia smutku, zamieniając się w świętowanie dobra w życiu. Album jest o wiecznej miłości, wytrwałości w trudnych czasach i sile, która płynie z przyjacielskich i rodzinnych więzi. 

obal-singlu-(1).jpg

Od czasu wydania swojego debiutanckiego albumu pt. "Hot Fuss" w 2004 roku, The Killers sprzedali ponad 28 milionów płyt, zagrali na największych scenach światowych, takich jak: Madison Square Garden, Wembley Stadium czy Glastonbury Festival i zdobyli niezliczone nagrody muzyczne. Ich najwięszke hity to: "Mr. Brightside", "Human", "Somebody Told Me" czy "When You Were Young".