The Killers potwierdzeni na Colours of Ostrava 2021!

OGŁOSZENIA NOWYCH ARTYSTÓW 11.06.2020

Bardzo się cieszymy, że możemy ponownie potwierdzić The Killers w Ostrawie!

W lipcu przyszłego roku do Ostrawy przyjedzie zespół, który sprzedał do tej pory już ponad 28 milionów albumów, zdobył niezliczone nominacje i nagrody muzyczne (w tym Q Awards, Brit Awards i Grammy), a ich ekscytujące koncerty wyprzedają stadiony i największe festiwale na całym świecie. Obecnie zespół pracuje nad nowym albumem zatytułowanym "Imploding The Mirage".

Dziś The Killers mają na koncie wiele rockowych hitów, znanych na całym świecie. Co więcej, uhonorowali swoją niegdyś losowo wybraną nazwę i naprawdę nie muszą nikomu udowadniać, że są jednymi z najbardziej absolutnych  festiwalowych 'killerów'.

Wszystko zaczęło się od ich debiutanckiego albumu "Hot Fuss" z 2004 roku. Później stworzyli hity, które znają już wszyscy, wśród nich np. "Mr. Brightside", "Somebody Told Me" czy "All All Things Things I Done". Gdy ich kariera nabierała tempa, powstał słynny już refren „Czy jesteśmy ludźmi, czy tancerzami?”. Dla takich kawałków publiczność jest w stanie zaśpiewać dla the Killers cały koncert.

Na przestrzeni pokolenia, to jeden z niewielu zespołów, który przetrwał falę indie rocka bez utraty tożsamości czy stylu, pomimo długich przerw, które sprawiały, że byli jeszcze bardziej pożądani. Do grona ich fanów należą m.in. książę Harry, Bono i reżyser Tim Burton. „Wiem, jak to jest, gdy ktoś na scenie okłamuje ludzi, dlatego wolę tworzyć utwory, w których mówię prawdę. I to dlatego ludzie śpiewają nasze piosenki.” - przyznaje Brandon.

„Chcę, żebyście wyszli z koncertu z poczuciem, że ci dranie naprawdę dobrze to zrobili!” - zawołał Brandon do szalonego tłumu na Glastonbury 2019, gdzie The Killers wystąpili jako headliner. Jak się okazało, wiemy - festiwal był dosłownie u ich stóp. I nie inaczej będzie inaczej podczas Colours. Co więcej, całkiem możliwe, że wkrótce zespół wyda nowy album… Czego chcieć więcej?