Sam Ryder, brytyjski piosenkarz z oszałamiającym głosem, w przyszłym roku na Colours

OGŁOSZENIA NOWYCH ARTYSTÓW 11.11.2021

Mówi się, że wygląda jak wiking, a śpiewa jak anioł. Czekamy z niecierpliwością na jego występ podczas Colours of Ostrava 2022!

Całe życie pragnął być piosenkarzem, ale stawiał sobie tak wysokie wymagania, że ​​w rzeczywistości zwolnił tempo. Jednak podczas lockdownu zamienił perfekcjonizm na relaks i opublikował filmy z coverami śpiewanymi w domu na TikToku. Jego kawałki niemal natychmiast zdobyły wielką popularność, a także zainteresowanie gwiazd pokroju Justina Biebera, Sii, Alicii Keys, Eltona Johna, ale przede wszystkim zachwyciły miliony słuchaczy, którzy z dnia na dzień pokochali jego oszałamiający głos.

Nieznany do tej pory wokalista stał się najpopularniejszym brytyjskim artystą na TikToku w 2020 roku. Podpisał kontrakt z Parlophone i wydał kilka udanych singli m.in. "Whirlwind", "Tiny Riot" czy "More", wszystkie napisane dla niego przez uznanych kompozytorów.

Sam, który większość życia spędził, grając w metalowych zespołach i śpiewając we własnej kawiarni, w końcu odniósł wymarzony sukces, którego kulminacją będzie jego pierwsza trasa po Europie, którą już można krótko podsumować: "moments of pure joy and floods of tears".