Pierwsi potwierdzeni artyści Colours 2021

OGŁOSZENIA NOWYCH ARTYSTÓW 19.05.2020

Cieszymy się, że możemy już potwierdzić pierwszych artystów z tegorocznego line-upu, którzy zagrają na Colours 2021! Martin Garrix, Tones and I, Wardruna, Dubioza Kolektiv, Fatoumata Diawara, Ivan & The Parazol i Marina Satti & Fonés! Wkrótce poznacie kolejnych!

Martin Garrix (Holandia)

Superbohater tanecznej sceny! Garrix z dnia na dzień stał się DJ-em numer jeden. DJ Mag, w prestiżowym rankingu Top 100 DJ-ów, przyznał mu pierwsze miejsce trzy razy pod rząd! Martin nie spoczął jednak na laurach i nadal się rozwijał. Studiował produkcję muzyczną i nie zapominał o swoich korzeniach.

 

Fatoumata Diawara (Mali)

Malijska, ekspresyjna wokalistka i gitarzystka, której debiutancki album "Fatou" zdobył uznanie na całym świecie. Fatoumata Diawara to jedna z najważniejszych reprezentantek sceny world music, a jej płyta "Fenfo" została nominowana do nagrody Grammy!Dubioza Kolektiv (Bośnia i Hercegowina)

Bośniacy budzą podziw poświęceniem swojej wolności na rzecz przeciwstawienia się niesprawiedliwemu systemowi. Tych siedmiu muzyków i raperów z Sarajewa zaserwuje Wam miażdżącą mieszankę hip-hopu, trip hopu, reggae, ska, hardcore i bośniackich ballad.Wardruna (Norwegia)

Muzyczny rytuał Wikingów. Wardruna to projekt muzyczny kompozytora, wokalisty i muzyka Einara Selvika, który czerpie inspiracje ze swojej pasji do mitologii nordyckiej, spirytyzmu oraz alfabetu runicznego kryjącego mądrości nordyckich narodów. 

Tones and I (Australia)

Tones and I potrafi skomponować chwytliwą piosenkę pop, a ta w mgnieniu oka staje się absolutnym hitem na listach przebojów w dwudziestu dwóch krajach!  

Ivan & The Parazol (Węgry)

Wszystko, co znacie z muzyki rockowej lat 70, z psychodelią, glam rockiem i chwytliwymi melodiami. 

Marina Satti & Fonés (Grecja)

Charyzmatyczna Marina Satti wraz z muzykami i polifoniczną grupą wokalną Fonés zaprasza Was na emocjonujący pokaz taneczny! Zaprezentuje energetyczne połączenie tradycyjnych wpływów greckich, arabskich i bałkańskich uwikłanych w pop, reggae, elektronikę i hip hop.