Nowe zespoły z Japonii, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii i Pakistanu

OGŁOSZENIA NOWYCH ARTYSTÓW 10.11.2023

Yogetsu Akasaka, Klangphonics, Son Mieux i Bat For Lashes - to pierwsi artyści z programu Colours of Ostrava 2024!

Yogetsu Akasaka (Japonia)

Beatboxing Monk, który łączy śpiewy buddyjskie z zapętlaniem na żywo, beatboxingiem, handpanem i swoim wielowarstwowym głosem. Yogetsu Akasaka stworzył wyjątkową wizję łączącą muzykę elektroniczną, wokal i elektronikę organiczną, która inspiruje słuchacza i zabiera go w podróż w głąb siebie.

Klangphonics (Niemcy)

Nie mogąc występować na żywo, trio wykorzystało media społecznościowe, aby dotrzeć do publiczności. Ich teledyski, w których grają znane utwory techno i house na instrumentach akustycznych, obejrzały miliony ludzi, a także zyskały aprobatę znanych producentów, takich jak Boris Brejcha czy Victor Ruiz.

Son Mieux (Holandia)

Son Mieux to Camiel Meiresonne, Maud Akkermans, Quinten Meiresonne, Olivier Lucas, Justin Schellekens, Timo Prins i Niels de Maa. Ich drugi album "The Mustard Seed" ukazał się pod koniec 2021 roku i cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie.

Bat For Lashes (Wielka Brytania/ Pakistan)

Natasha występowała na całym świecie na festiwalach, w tym Coachella, Glastonbury, Latitude i Laneway, wspierając Radiohead, Coldplay i Depeche Mode podczas długich tras koncertowych. Jako Bat For Lashes wydała pięć albumów studyjnych, z których trzy znalazły się w pierwszej dziesiątce list Wielkiej Brytanii.