LP wydała nowy singiel "The One That You Love"

INNE 23.07.2020

Skomponowała go razem ze swoimi wieloletnimi współpracownikami - Mike'iem Del Rio (współautor i producent) oraz Nate'm Campany (współautor), którzy również wzięli udział w tworzeniu popularnego utworu "Lost On You". Hit znalazł się na szczycie list przebojów w 18 krajach, a ostatnio przekroczył liczbę miliarda odtworzeń.

Autorzy napisali i nagrali nową piosenkę w San José del Cabo w Meksyku. Singiel łączy w sobie niesamowity głos wokalistki z mocnym rytmem, współczesnym brzmieniem, romansem i mocną atmosferą. Singiel The One That You Love jest już dostępny na wszystkich głównych platformach cyfrowych. Tutaj możecie jej posłuchać. Piosenkarka LP jest jedną z potwierdzonych gwiazd festiwalu Colours of Ostrava 2021.

LP mówi: „W nowym singlu „The One That You Love” połączyłam wszystkie gatunki, które kocham. I jak zawsze pozwoliłam, aby wszystko brzmiało bezgranicznie dziko. Skomponowałam melodię tak szybko i łatwo, jakby istniała gdzieś wcześniej. Wszystkie moje ulubione piosenki powstały w podobny sposób jak ta”.


Piosence towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Darrena Craiga (Rihanna, Kanye West, Shakira). Opiera się na ujęciach LP w siodle konia na Big Sky Rancho w kalifornijskiej Simi Valley. Klip powstał podczas pandemii koronawirusa, kiedy duży prywatny teren wokół rancza nie tylko zapewniał mu piękne, filmowe ujęcia krajobrazu, ale także umożliwiał kręcenie z zachowaniem odpowiednich odstępów między ekipą, a samą LP. Ci, którzy uważnie obejrzą klip, mogą skojarzyć ranczo z serialu Westworld i nie tylko.

LP dodaje: „Kręcąc teledysk, chcieliśmy przywołać nastrój i atmosferę samej piosenki. Jadę do miasta konno, tylko ja wiem, dokąd jadę, ale chcę, żebyś pojechał tam ze mną”.