Festival v ulicích z podtytułem: Art & Life w Porubie pod koniec czerwca. Wstęp jest darmowy!

INNE 15.06.2022

W dniach 24-26 czerwca w Porubie rozpocznie się Festival v ulicích 2022 - Art & Life! To nasz prezent dla całej Ostrawy i okolic. A to wszystko za darmo. Już nie możemy się Was doczekać!

Na ulicach spotkacie muzyków, akrobatów i artystów z Argentyny, Australii, Czech, Konga, Filipin, Francji, Włoch, Japonii, Kanady, Niemiec, Senegalu i Hiszpanii. 

Zobaczycie na przykład gigantyczne lalki, kreatywny lunapark, Propane Punk Fire Show, średniowieczny pokaz akrobatyczny, mityczne maski, Legendę o Świetle (Legendu o Světle), Robot Street show, bębniarzy, orkiestrę dętą, uliczną muzykę, teatry dla dzieci. Będziecie mogli też wziąć udział w licznych warsztatach. 

Festiwal na ulicach (Festivalu v ulicích) to także festiwal wina, herbaty i dymu, strefa designu, giełda rzemiosła, strefa afrykańska, strefa gastronomiczna, strefy partnerów rozrywkowych, interaktywny program organizacji non-profit, stowarzyszeń i uczelni.

Festival v ulicích rozpocznie się w piątek 24 czerwca o 18:00, a w sobotę i niedzielę program będzie trwał od godziny 11 rano.

Wstęp na festiwal i cały program, który jest przeznaczony dla szerokiej publiczności, w tym rodzin z dziećmi, jest bezpłatny. Organizatorem festiwalu na ulicach jest zespół festiwalowy Colours of Ostrava.

Dokładny program i więcej informacji znajdziecie na: https://www.artandlifeostrava.cz/.

Partnerzy:

Generalny partner: Liberty Ostrava
Główny partner: Ostrava - Poruba
Produktowy partner: Radegast
Wsparcie: Moravskoslezský kraj, Ostrava
Medialni partnerzy: Hitrádio Orion, rádio Blaník, 5+2, Metro, Program, Cinestar
Oficjalna drukarnia: Czech Print Center